Heren ondergoed
Sportkleding
Clubwear
Swimwear
Accessoires
Merken
Innovatieve ASS FREEDOM badmode (of ondergoed). Zakje gemaakt van luipaardprint stof met contrasterende linten. Tailleband gemaakt van strepen in dezelfde kleuren als de luipaardprint. AD-siliconenlogo op de linkerzijde. Push up aan de binnenkant om je juwelen op te bergen. Je kont krijgt een perfecte bruine kleur dankzij deze nieuwe uitvinding. Gemaakt van de fijnste stoffen 80% polyester - 20% elastaan. Met trots ontworpen en gemaakt in Barcelona.
Bij BiBo Fashion heb je meestal je bestelling de volgende dag al in huis. Wij versturen je bestelling helemaal gratis vanaf € 50,00. Voor bestellingen onder € 50,00 betaal je slechts € 2,95 aan verzendkosten. Je ontvangt van ons een verzendbevestiging per e-mail zodra je bestelling is verzonden.
Indien mogelijk verzenden wij je bestelling met de brievenbuspost in een neutrale verpakking, dan hoef je er niet speciaal voor thuis te blijven. Anders wordt je bestelling met pakketpost verzonden.
Voor meer informatie over bestellingen met verzending buiten Nederland klik je hier.
Als iets niet past, of het bevalt toch niet, dan mag je altijd ruilen of je betaalde geld terugvragen. Dit kan eenvoudig door het pakket terug te sturen naar ons retouradres. Er gelden wel een paar voorwaarden:
Deel dit product via:
AD Leopard bikini gemaakt van de fijnste stof. Gestreepte elastische band in dezelfde ...
Bikinislip met glanzende strepen. 80% polyamide & 20% spandex jacquard strepen. Linten en veters ...
Addicted Sportief & elegante zwembroek. Siliconen ADDICTED logo op de voorkant over de tailleband.
Deze Rainbow Swim Brief white van Addicted heeft een kleurrijk AD logo op de achterzijde en ...