Heren ondergoed
Sportkleding
Clubwear
Swimwear
Accessoires
Merken
Sexy zwemslip gemaakt van de fijnste stof. Samenstelling: 80% Polyamide - 20% Elastaan. AD-siliconenlogo op de linkerbovenkant. MOLDED technologie op de pouch om extra volume te creeren. Door molding creeren we comfort en volume. Door molding vermijden we onnodige en oncomfortabele stiksels. Met trots ontworpen en gemaakt in Barcelona.
Belangrijke mededeling voor nieuwe klanten.We raden je aan om een maat groter te kiezen dan je normaal draagt.
Bij BiBo Fashion heb je meestal je bestelling de volgende dag al in huis. Wij versturen je bestelling helemaal gratis vanaf € 50,00. Voor bestellingen onder € 50,00 betaal je slechts € 2,95 aan verzendkosten. Je ontvangt van ons een verzendbevestiging per e-mail zodra je bestelling is verzonden.
Indien mogelijk verzenden wij je bestelling met de brievenbuspost in een neutrale verpakking, dan hoef je er niet speciaal voor thuis te blijven. Anders wordt je bestelling met pakketpost verzonden.
Voor meer informatie over bestellingen met verzending buiten Nederland klik je hier.
Als iets niet past, of het bevalt toch niet, dan mag je altijd ruilen of je betaalde geld terugvragen. Dit kan eenvoudig door het pakket terug te sturen naar ons retouradres. Er gelden wel een paar voorwaarden:
Deel dit product via:
Addicted Basic zwemslip. Silicone logo op de voorkant.
Addicted Zwemslip royal blue. Siliconen logo op de voorkant. Voorgevormd.
Addicted PRIDE zwemslip. AD regenbooglogo digitaal bedrukt op de voorkant over de ...
Addicted Swim/Sportshort black. Gemaakt van 100% Polyester meshstof. Twee zakken aan de voorkant.